Veikon Kone Lehtovirta. Palveleva kodintekniikkaliike Forssassa
 
Tuotevalikoimamme kattaa koko ketjun tuotevalikoiman. Lisäksi meiltä saat myös puutarhakoneet ja polkupyörät. Näppärä kuljetus- ja asennuspalvelu. Kysy lisää myymälästä.

Yhteystiedot

julkisivu

Lehtovirta Oy

Rajakatu 1
30420 FORSSA
Puh. 020 743 0888
lehtovirta@veikonkone.fi

Avoinna
ma-pe 10-18
la 10-14

Henkilökunta

Kari Lehtovirta
Kari Lehtovirta
Kauppias
gsm 0400 212 777
kari.lehtovirta@veikonkone.fi
Sami Koivula
Sami Koivula
Myymäläpäällikkö
gsm 040 549 8854
sami.koivula@veikonkone.fi
Kuva [Veikonkone Lehtovirta]
Mikko Alavalkama
Mikko Alavalkama
gsm 0400 720 431
mikko.alavalkama@veikonkone.fi
Timo Tukia
Timo Tukia
gsm 0400 720 418
timo.tukia@veikonkone.fi
Mikko Niemi
Mikko Niemi
gsm 040 828 2250
mikko.niemi@veikonkone.fi
 

Yhteydenotto